środa, 1 stycznia 2014

'' Jak w życiu. Felietony '' Barbara Bursztynowicz

Na pierwszy, spokojny i leniwy ranek Nowego Roku, pochłonęłam felietony znanej aktorki z serialu, którego nie oglądam. Nie ma to dla mnie kompletnie znaczenia, bo uwielbiam felietony i zawsze jestem na nie łasa i piekielnie ciekawa i większość kupuję zwyczajnie w ciemno. Powód bardzo prosty, lubię życie i tło społeczne i realia, które gdzieś się wyłaniają z anegdot i ciekawostek ludzi, którzy robią coś kreatywnego.
  Towarzyszyły mi te zapiski cały poranek i południe. Barbara Bursztynowicz ma na koncie mnóstwo ról teatralnych i to właśnie teatr jest osią opowieści i ciekawych przemyśleń. Całe jej życie, od egzaminu do szkoły teatralnej ujęte w zabawne, intrygujące opowiastki. Dużo tutaj ciekawostek teatru od kuchni, prywatnych podróży z mężem. Oczywiście kulisy serialu również i związane z tym przygody czy zdarzenia oraz wesołe zdjęcia.
Czyta sie niesamowicie przyjemnie. Pani Barbara Bursztynowicz wydaje mi się przesympatyczną, skromną i pełną pokory kobietą a jednocześnie ciekawą ludzi i świata.

2 komentarze:

  1. Też chciałam sięgnąć po felietony Pani Bursztynowicz, a z tego co piszesz wydaje się, że warto:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach, jak ja lubię takie felietony... Koniecznie muszę przezcytać ;)

    OdpowiedzUsuń