poniedziałek, 7 października 2013

'' Ryszard i Kobiety '' Ryszard Kalisz

Książka umiliła mi jedno letnie popołudnie. Nie oglądam telewizji za często , a w wakacje to już w ogóle, literatura faktu zastępuje mi wtedy takie atrakcje. Nie zawsze, raczej okresowo tak jest, ja nadal notkuje o lekturach wakacyjnych...
To nie jest biografia o życiu polityka czy jego wspomnienia- a wielka szkoda. Nie byłam rozczarowana bo wiedziałam, że to ot impresje, zbior przemyśli, opini na temat roli kobiety we współczesnym świecie, w polityce, w społeczeństwie. Jest i sprawa in vitro, aborcji, aktualne wydarzenia np dotyczące Katarzyny W, o przyjazniach z kobietami itp itd.
Ryszard Kalisz jest bardzo popularnym politykiem, co warte podkreślenia- szczególnie wsród młodych ludzi. Szkoda jednak, że to nie jego biografia, mam wrażenie, że to bardzo interesujący człowiek choć długo w ogóle go nie znałam i nie kojarzyłam, co przyznaje szczerze.

1 komentarz:

  1. Mnie ostatnio zauroczył podczas oglądania jednego z odcinków Kuby Wojewódzkiego :) Naprawdę miły pan, z lekkim humorem i dużym dystansem do siebie;) z chęcią przeczytam jego książkę;)

    OdpowiedzUsuń